Zlew Franke AML 651 podtynkowy prawy - dekor

Franke AML 651 Armonia Zlewozmywak 1 1/2 komorowy 100 x 50 z ociekaczem prawy - dekor

Zlewozmywak Franke AML 651 z linii Armonia z wykończeniem dekor jest wyposażony w 1 i 1/2 komory o głębokości 205-155 mm, wąską krawędź i prawy ociekacz. Zlew pełen akcesoriów i łatwy do czyszczenia.

Gwarancja Włochy 2 wiek
Gwarancja Włochy 2 wiek

Karta techniczna

EAN 7612319068683
Model AML 651
Model numeryczny 101.0022.385
linia Armonia
Kategoria Zlew 1 i 1/2 komory
Typ oprawy Do zabudowy
Typ Skrzydło prawe
Inne Tank lewy
Pomiar wpuszczana 98 x 48 cm
Szerokość 100 cm
Głębokość 50 cm
Głębokość wanny 16 cm

21 cm
Wykończenie Odporny na zarysowanie
Czy masz pytania lub wątpliwości?Jesteśmy do Twojej dyspozycji.Nie znalazłeś szukanego artykułu Franke ?
Zadzwoń do nas Napisz do nas
Sara
Wysyłka przewidziana w ciągu: w piątek 30 Kwiecień
Cennik zł 1.980,77
Oszczędź - zł 633,85 - 32,00%
Obniżona cena zł 1.346,92
ilość
Ceny z vatem
Wykonane do 14 dni
Gwarancja producenta
dostawadostawa
  • Dostawa standardowa:+ zł 218,44
    Standardowa dostawa na poziomie ulicy
  • Odbiór u Producenta:Za darmo
    33070 - Brugnera (PN) - Italy
Metoda płatnościMetoda płatności
Płatności chronione i weryfikowane przy użyciu:
  • Paypal
  • Karta kredytowa
  • Przelew bankowy z góry
Dlaczego VieffetradeDlaczego Vieffetrade
  • Gwarancja Włochy
    Kupuj nowe, oryginalne produkty z oryginalnym opakowaniem i objęte 24-miesięczną gwarancją.
  • Nasi eksperci
    Oferujemy maksymalną dostępność telefoniczną i e-mailową.
  • Pomoc posprzedażna
    Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji, nawet po zakupie.
  • Informacje zwrotne o nas
    Są powodem, aby zaufać naszym nowym klientom.
Waluta
Informacja
Franke Armonia AML 651 Umywalka wpuszczana 100 x 50 z prawym okapnikiem - dekor

WYMIARY
Podstawa: 60 (80 jeśli terminal)
Długość całkowita: 1000 mm
Całkowita szerokość: 500 mm
Duża długość misy: 340 mm
Duża szerokość misy: 400 mm
Duża głębokość misy: 205 mm
Długość małej misy: 165 mm
Mała szerokość misy: 306 mm
Głębokość małej misy: 155 mm
Wbudowany otwór: 980x480 mm

FUNKCJE
Smukła krawędź
Stal AISI 304 18/10
Wstępnie zamocowane uszczelnienie
W komplecie z odpływem i syfonem
Zawiera system TIS

AKCESORIA OPCJONALNE
Deska do krojenia Hygenia 112.0047.761.01
Kosz ze stali nierdzewnej 112.0047.840
Drewniana deska do krojenia 112.0040.682
Deska do krojenia Hygenia 112.0047.833.01
Zestaw desek do krojenia Tris 112.0040.683.01
Taca perforowana ze stali nierdzewnej 112.0040.691
Biała blacha perforowana 112.0008.361
Taca perforowana ze stali nierdzewnej 112.0199.112
Taca ze stali nierdzewnej z deską do krojenia 112.0199.104
Uchwyt na kielich 112.0199.113
Drewniana deska do krojenia 112.0595.334
Radiator Franke TE50 (134.0500.617) lub TE75 (134.0500.618): ułatwia usuwanie mokrych odpadów

Harmonia
Dla kochających kuchnię zlew pełen akcesoriów i łatwy w utrzymaniu czystości.
Wstępnie zamocowane uszczelnienie : optymalny efekt estetyczny i maksymalna łatwość montażu.

Zlewozmywaki ze stali nierdzewnej
Funkcjonalność, design i łatwość czyszczenia. Prosty montaż pozwala zlewozmywakom Franke idealnie wkomponować się w powierzchnie i stworzyć praktyczne i wydajne miejsca pracy w kuchni.
Wbudowany / podwieszany : sposoby montażu mis i zlewozmywaków na litych i laminowanych powierzchniach, łatwy w montażu i czyszczeniu. Obramowanie 1 mm w blacie kuchennym w przypadku montażu wpuszczanego lub zintegrowanego z blatem w przypadku wersji podblatowej.
AISI 304 18/10 : mocna i wytrzymała, stal Franke zachowuje funkcjonalność produktów przez długi czas. Jego szczególny, otaczający i komunikatywny blask definiuje kontekst życia, w którym jest umieszczony. Bezsporne właściwości techniczne sprawiają, że jest pożądany i ceniony przez profesjonalistów haute cuisine. Stal nierdzewna jest również materiałem niezwykle higienicznym, nadającym się do recyklingu i łatwym do czyszczenia. Dzięki szczególnemu stężeniu niklu i chromu stal AISI 304 odznacza się niezwykłą odpornością na ekstremalne temperatury. Nie boi się upływu czasu, wręcz przeciwnie, zyskuje na wdzięku i pięknie. Łatwy w utrzymaniu, wystarczy kilka codziennych gestów, aby z upływem czasu zachować przyjemność użytkowania.
pdf
Pobierz pełną kartę