Franke

Franke AML 611 Armonia Zlewozmywak 1 komorowy 86 x 50 z ociekaczem lewym - dekor

Oficjalny sprzedawca    
Zlew Franke AML 611 do zabudowy lewy ociekacz - dekor

Zlew Franke AML 611 z linii Armonia z wykończeniem dekor jest wyposażony w 1 komorę o głębokości 205 mm, wąską krawędź i lewy ociekacz. Zlew pełen akcesoriów i łatwy do czyszczenia.

Z natychmiastową wysyłką
Wysyłka przewidziana w ciągu: we wtorek 23 Lipiec
Dostępność: tylko 1
zł 1.761,87 - 40% zł 1.057,13
Ceny z vat
ilość
Trasporto Kurier standardowy + zł 153,66
Aby odkryć wszystkie opcje wysyłki i instalacji Kliknij tutaj
Lub
plus
Prawo odstąpienia od umowy
Zadowolony lub zwrócony: do 14 dni od daty dostawy na zwrot zakupu
plus
Bezpieczne płatności!
Visa - MasterCard - PayPal - Scalapay - Przelew bankowy
Call center
Czy masz pytania lub wątpliwości? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.Nie znalazłeś szukanego artykułu Franke ?
Napisz do nas Whatsapp Zadzwoń do nas
Call center
Czy masz pytania lub wątpliwości? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.Nie znalazłeś szukanego artykułu Franke ?
Napisz do nas Whatsapp Zadzwoń do nas

Karta techniczna

EAN 7612319068621
Model AML 611
Model numeryczny 101.0022.384
linia Armonia
Kategoria Zlew 1-komorowy
Typ Z lewą tacą ociekową
Typ oprawy Kolekcja
Pomiar wpuszczana 84 x 48 cm
Inne Prawa wanna
Wykończenie Odporny na zarysowania
Szerokość 86 cm
Głębokość 50 cm
Głębokość wanny 21 cm

Cechy produktu

Franke AML 611 Armonia Zlewozmywak 1 komorowy 86 x 50 z ociekaczem lewym - dekor
Franke Armonia AML 611 Umywalka wpuszczana 86 x 50 z lewym okapnikiem - dekor

WYMIARY
Podstawa: 45
Długość całkowita: 860 mm
Całkowita szerokość: 500 mm
Długość kąpieli: 340 mm
Szerokość zbiornika: 400 mm
Głębokość zbiornika: 205 mm
Wbudowany otwór: 840x480 mm

FUNKCJE
Smukła krawędź
Stal AISI 304 18/10
Wstępnie zamocowane uszczelnienie
W komplecie z odpływem i syfonem
Zawiera system TIS

AKCESORIA OPCJONALNE
Deska do krojenia Hygenia 112.0047.761.01
Kosz ze stali nierdzewnej 112.0047.840
Drewniana deska do krojenia 112.0040.682
Zestaw desek do krojenia Tris 112.0040.683.01
Taca perforowana ze stali nierdzewnej 112.0199.112
Taca ze stali nierdzewnej z deską do krojenia 112.0199.104
Uchwyt na kielich 112.0199.113
Drewniana deska do krojenia 112.0595.334
Radiator Franke TE50 (134.0500.617) lub TE75 (134.0500.618): ułatwia usuwanie mokrych odpadów

Harmonia
Dla kochających kuchnię zlew pełen akcesoriów i łatwy w utrzymaniu czystości.
Wstępnie zamocowane uszczelnienie : optymalny efekt estetyczny i maksymalna łatwość montażu.

Zlewozmywaki ze stali nierdzewnej
Funkcjonalność, design i łatwość czyszczenia. Prosty montaż pozwala zlewozmywakom Franke idealnie wkomponować się w powierzchnie i stworzyć praktyczne i wydajne miejsca pracy w kuchni.
Wbudowany / podwieszany : sposoby montażu mis i zlewozmywaków na litych i laminowanych powierzchniach, łatwy w montażu i czyszczeniu. Obramowanie 1 mm w blacie kuchennym w przypadku montażu wpuszczanego lub zintegrowanego z blatem w przypadku wersji podblatowej.
AISI 304 18/10 : mocna i wytrzymała, stal Franke zachowuje funkcjonalność produktów przez długi czas. Jego szczególny, otaczający i komunikatywny blask definiuje kontekst życia, w którym jest umieszczony. Bezsporne właściwości techniczne sprawiają, że jest pożądany i ceniony przez profesjonalistów haute cuisine. Stal nierdzewna jest również materiałem niezwykle higienicznym, nadającym się do recyklingu i łatwym do czyszczenia. Dzięki szczególnemu stężeniu niklu i chromu stal AISI 304 odznacza się niezwykłą odpornością na ekstremalne temperatury. Nie boi się upływu czasu, wręcz przeciwnie, zyskuje na wdzięku i pięknie. Łatwy w utrzymaniu, wystarczy kilka codziennych gestów, aby z upływem czasu zachować przyjemność użytkowania.

Pytania i odpowiedzi (1)

Pytania i odpowiedzi klientów
Dzień dobry, chciałbym poznać wagę tego zlewu. Dziękuję
Dzień dobry, zlew waży około 8 kg.
Od Ste w dniu 2024-05-15 15:52:12
Zadaj pytanie dotyczące tego produktu, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!

Dlaczego właśnie my?

Ty na pierwszym miejscu Obsługa klienta zawsze aktywna przed i po sprzedaży Nasza obsługa klienta składa się z zespołu profesjonalistów zawsze do Twojej dyspozycji. Łączymy wiedzę branżową z entuzjazmem

Słuchamy Twoich próśb i potrzeb
Informujemy, pomagając w wyborze
Zawsze kontaktujemy się z Tobą, nawet po dokonaniu zakupu
Pozytywne opinie 99% naszych klientów jest zadowolonych Zaufaj zadowoleniu naszych klientów dzięki ich opiniom. Świadomość, że można zaufać, jest z pewnością fundamentalną zaletą zakupu online
Prawo odstąpienia od umowy Niezadowolony? Następnie otrzymasz zwrot kosztów! Jeśli otrzymałeś zamówienie, ale wybrany produkt Cię nie satysfakcjonuje, możesz zażądać zwrotu towaru, informując o swoim zamiarze w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostawy.
Pakowanie i wysyłka idealne Otrzymasz e-mailem zdjęcie Twojego zamówienia spakowanego i gotowego do wysyłki Wszystkie produkty zawsze wyjeżdżają z naszej siedziby, gdzie są skrupulatnie sprawdzane i wzmacniane w opakowaniach.
Każda paczka przed przekazaniem kurierowi jest fotografowana, a zdjęcie wysyłane na Twój adres e-mail wraz z informacją o usłudze. Starannie wybieramy przewoźnika, któremu powierzamy dostawę, w oparciu o specyfikę pojedynczego zamówienia.

Dodatkowe opakowanie
Bezpieczna pieczęć
Paleta
Maksymalna ochrona
Pakowanie i wysyłka idealne Otrzymasz e-mailem zdjęcie Twojego zamówienia spakowanego i gotowego do wysyłki
Dodatkowe opakowanie
Bezpieczna pieczęć
Paleta
Maksymalna ochrona

Wszystkie produkty zawsze wyjeżdżają z naszej siedziby, gdzie są skrupulatnie sprawdzane i wzmacniane w opakowaniach.
Każda paczka przed przekazaniem kurierowi jest fotografowana, a zdjęcie wysyłane na Twój adres e-mail wraz z informacją o usłudze. Starannie wybieramy przewoźnika, któremu powierzamy dostawę, w oparciu o specyfikę pojedynczego zamówienia.
Do wysyłki Twoich zamówień wybieramy tylko kurierów o zerowej emisji, którzy są zorientowani na większy zrównoważony rozwój ekonomiczny, środowiskowy i społeczny.