Zlew Franke LLL 611-L lewy ociekacz - dekor

Franke LLL 611-L Logica Line Zlew do zabudowy 86 x 50 1 komora z ociekaczem po lewej - dekor

Zlew Franke LLL 611-L z linii wykończeniowej Logica Line dekor wyposażony jest w 1 komorę o głębokości 195 mm, wąską krawędź i lewy ociekacz. Zbiornik charakteryzuje się wewnętrznym promieniem 70 mm, podczas gdy dolny promień jest węższy - 24 mm.

Gwarancja Włochy 2 wiek
Gwarancja Włochy 2 wiek
z Natychmiastową Wysyłką
z Natychmiastową Wysyłką

Karta techniczna

EAN 7612319631382
Model LLL 611-L
Model numeryczny 101.0086.240
linia Logica Line
Kategoria Zlew 1-komorowy
Typ oprawy Do zabudowy
Typ Skrzydło lewe
Inne Tank right
Pomiar wpuszczana 84 x 48 cm
Szerokość 86 cm
Głębokość 50 cm
Głębokość wanny 20 cm
Wykończenie Odporny na zarysowanie
Czy masz pytania lub wątpliwości?Jesteśmy do Twojej dyspozycji.Nie znalazłeś szukanego artykułu Franke ?
Zadzwoń do nas Napisz do nas
Sara
z Natychmiastową Wysyłką!
Wysyłka przewidziana w ciągu: w piątek 21 Maj
Dostępność: 3 sztuk
Cennik zł 1.028,26
Oszczędź - zł 329,05 - 32,00%
Obniżona cena zł 699,21
ilość
Ceny z vatem
Wykonane do 14 dni
Gwarancja producenta
dostawadostawa
  • Dostawa standardowa:+ zł 217,05
    Standardowa dostawa na poziomie ulicy
  • Odbiór u Producenta:Za darmo
    33070 - Brugnera (PN) - Italy
Metoda płatnościMetoda płatności
Płatności chronione i weryfikowane przy użyciu:
  • Paypal
  • Karta kredytowa
  • Przelew bankowy z góry
Dlaczego VieffetradeDlaczego Vieffetrade
  • Gwarancja Włochy
    Kupuj nowe, oryginalne produkty z oryginalnym opakowaniem i objęte 24-miesięczną gwarancją.
  • Nasi eksperci
    Oferujemy maksymalną dostępność telefoniczną i e-mailową.
  • Pomoc posprzedażna
    Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji, nawet po zakupie.
  • Informacje zwrotne o nas
    Są powodem, aby zaufać naszym nowym klientom.
Waluta
Informacja
Franke Logica Line LLL 611-L Zlew do zabudowy 86 x 50 z ociekaczem po lewej - dekor

WYMIARY

Podstawa: 45
Długość całkowita: 860 mm
Całkowita szerokość: 500 mm
Długość kąpieli: 340 mm
Szerokość zbiornika: 400 mm
Głębokość zbiornika: 195 mm
Wbudowany otwór: 840x480 mm

FUNKCJE
Smukła krawędź
Stal AISI 304 18/10
W komplecie z odpływem i syfonem
Zawiera system TIS

AKCESORIA OPCJONALNE
Kratka ze stali nierdzewnej 112.0049.608
Zestaw desek do krojenia Tris 112.0040.683.01
Deska do krojenia Hygenia 112.0047.761.01
Kosz ze stali nierdzewnej 112.0047.840
Drewniana deska do krojenia 112.0040.682
Drewniana deska do krojenia 112.0595.334
Radiator Franke TE50 (134.0500.617) lub TE75 (134.0500.618): ułatwia usuwanie mokrych odpadów

Linia logiczna
Zawiera akcesorium systemu TIS do optymalnego mocowania baterii.

Zlewozmywaki ze stali nierdzewnej
Funkcjonalność, design i łatwość czyszczenia. Prosty montaż pozwala zlewozmywakom Franke idealnie wkomponować się w powierzchnie i stworzyć praktyczne i wydajne miejsca pracy w kuchni.
Wbudowany / podwieszany : sposoby montażu wanien i zlewozmywaków na litych i laminowanych powierzchniach, łatwe w montażu i czyszczeniu. Krawędź 1 mm w blacie kuchennym w przypadku montażu wpuszczanego lub zintegrowanego z blatem w przypadku wersji podblatowej.
AISI 304 18/10 : mocna i wytrzymała, stal Franke zachowuje funkcjonalność produktów przez długi czas. Jego szczególny, otaczający i komunikatywny blask definiuje kontekst życia, w którym jest umieszczony. Bezsporne właściwości techniczne sprawiają, że jest pożądany i ceniony przez profesjonalistów haute cuisine. Stal nierdzewna jest również materiałem niezwykle higienicznym, nadającym się do recyklingu i łatwym do czyszczenia. Dzięki szczególnemu stężeniu niklu i chromu stal AISI 304 odznacza się niezwykłą odpornością na ekstremalne temperatury. Nie boi się upływu czasu, wręcz przeciwnie, zyskuje na wdzięku i pięknie. Łatwy w utrzymaniu, wystarczy kilka codziennych gestów, aby z upływem czasu zachować przyjemność użytkowania.
pdf
Pobierz pełną kartę