Wbudowany zlew Franke AMX 610

Franke AMX 610 Armonia Wbudowany zlew 42 x 50 1 komora - stal nierdzewna

Wbudowany zlew Franke AMX 610 z linii Armonia z wykończeniem ze stali nierdzewnej jest wyposażony w 1 komorę o głębokości 205 mm i wąskiej krawędzi. Zlew pełen akcesoriów i łatwy do czyszczenia.

Gwarancja Włochy 2 wiek
Gwarancja Włochy 2 wiek
z Natychmiastową Wysyłką
z Natychmiastową Wysyłką

Karta techniczna

EAN 7612319091919
Model AMX 610
Model numeryczny 101.0021.601
linia Armonia
Kategoria Zlew 1-komorowy
Typ oprawy Do zabudowy
Typ Bez naczyń
Pomiar wpuszczana 40 x 48 cm
Szerokość 42 cm
Głębokość 50 cm
Głębokość wanny 21 cm
Wykończenie Nierdzewny
Czy masz pytania lub wątpliwości?Jesteśmy do Twojej dyspozycji.Nie znalazłeś szukanego artykułu Franke ?
Zadzwoń do nas Napisz do nas
Sara
z Natychmiastową Wysyłką!
Wysyłka przewidziana w ciągu: w poniedziałek 26 Kwiecień
Dostępność: 6 sztuk
Cennik zł 923,32
Oszczędź - zł 295,46 - 32,00%
Obniżona cena zł 627,85
ilość
Ceny z vatem
Wykonane do 14 dni
Gwarancja producenta
dostawadostawa
  • Dostawa standardowa:+ zł 218,27
    Standardowa dostawa na poziomie ulicy
  • Odbiór u Producenta:Za darmo
    33070 - Brugnera (PN) - Italy
Metoda płatnościMetoda płatności
Płatności chronione i weryfikowane przy użyciu:
  • Paypal
  • Karta kredytowa
  • Przelew bankowy z góry
Dlaczego VieffetradeDlaczego Vieffetrade
  • Gwarancja Włochy
    Kupuj nowe, oryginalne produkty z oryginalnym opakowaniem i objęte 24-miesięczną gwarancją.
  • Nasi eksperci
    Oferujemy maksymalną dostępność telefoniczną i e-mailową.
  • Pomoc posprzedażna
    Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji, nawet po zakupie.
  • Informacje zwrotne o nas
    Są powodem, aby zaufać naszym nowym klientom.
Waluta
Informacja
Wbudowany zlew Franke Armonia AMX 610 42 x 50 - stal nierdzewna

WYMIARY
Podstawa: 45
Długość całkowita: 420 mm
Całkowita szerokość: 500 mm
Długość kąpieli: 340 mm
Szerokość zbiornika: 400 mm
Głębokość zbiornika: 205 mm
Wbudowany otwór: 400x480 mm

FUNKCJE
Smukła krawędź
Stal AISI 304 18/10
W komplecie z odpływem i syfonem

AKCESORIA OPCJONALNE
Deska do krojenia Hygenia 112.0047.761.01
Kosz ze stali nierdzewnej 112.0047.840
Drewniana deska do krojenia 112.0040.682
Deska do krojenia Hygenia 112.0047.833.01
Zestaw desek do krojenia Tris 112.0040.683.01
Taca perforowana ze stali nierdzewnej 112.0040.691
Biała blacha perforowana 112.0008.361
Taca perforowana ze stali nierdzewnej 112.0199.112
Taca ze stali nierdzewnej z deską do krojenia 112.0199.104
Uchwyt na kielich 112.0199.113
Drewniana deska do krojenia 112.0595.334
Radiator Franke TE50 (134.0500.617) lub TE75 (134.0500.618): ułatwia usuwanie mokrych odpadów

Harmonia
Dla kochających kuchnię zlew pełen akcesoriów i łatwy w utrzymaniu czystości.

Zlewozmywaki ze stali nierdzewnej
Funkcjonalność, design i łatwość czyszczenia. Prosty montaż pozwala zlewozmywakom Franke idealnie wkomponować się w powierzchnie i stworzyć praktyczne i wydajne miejsca pracy w kuchni.
Wbudowany / podwieszany : sposoby montażu wanien i zlewozmywaków na litych i laminowanych powierzchniach, łatwe w montażu i czyszczeniu. Krawędź 1 mm w blacie kuchennym w przypadku montażu wpuszczanego lub zintegrowanego z blatem w przypadku wersji podblatowej.
AISI 304 18/10 : mocna i wytrzymała, stal Franke zachowuje funkcjonalność produktów przez długi czas. Jego szczególny, otaczający i komunikatywny blask definiuje kontekst życia, w którym jest umieszczony. Niezaprzeczalne właściwości techniczne sprawiają, że jest pożądany i ceniony przez profesjonalistów haute cuisine. Stal nierdzewna jest również materiałem niezwykle higienicznym, nadającym się do recyklingu i łatwym do czyszczenia. Dzięki szczególnemu stężeniu niklu i chromu stal AISI 304 odznacza się niezwykłą odpornością na ekstremalne temperatury. Nie boi się upływu czasu, wręcz przeciwnie, zyskuje na wdzięku i pięknie. Łatwy w utrzymaniu, wystarczy kilka codziennych gestów, aby z upływem czasu zachować przyjemność użytkowania.
pdf
Pobierz pełną kartę