Franke

Franke MRG 611-L Maris 1-komorowy zlewozmywak do zabudowy 97x50 z odwracalnym ociekaczem - sahara

Oficjalny sprzedawca    
Wbudowany zlew Franke MRG 611-L - sahara

Zlewozmywak Franke MRG 611-L z linii Maris w kolorze sahara fragranite jest wyposażony w 1 komorę o głębokości 200 mm i odwracalny ociekacz. Seria Maris jest funkcjonalna i elegancka, kompatybilna z nowym modułowym systemem akcesoriów ALL-IN, dobrze wyposażona i intuicyjna.

zł 2.422,43 - 40% zł 1.453,46
Ceny z vat
ilość
Trasporto Kurier standardowy + zł 154,40
Aby odkryć wszystkie opcje wysyłki i instalacji Kliknij tutaj
Lub
plus
Prawo odstąpienia od umowy
Zadowolony lub zwrócony: do 14 dni od daty dostawy na zwrot zakupu
plus
Bezpieczne płatności!
Visa - MasterCard - PayPal - Scalapay - Przelew bankowy
Call center
Czy masz pytania lub wątpliwości? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.Nie znalazłeś szukanego artykułu Franke ?
Napisz do nas Whatsapp Zadzwoń do nas
Call center
Czy masz pytania lub wątpliwości? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.Nie znalazłeś szukanego artykułu Franke ?
Napisz do nas Whatsapp Zadzwoń do nas

Karta techniczna

EAN 7612319620843
Model MRG 611-L
Model numeryczny 114.0066.675
linia Maris
Kategoria Zlew 1-komorowy
Typ Z odwracalną tacą ociekową
Typ oprawy Kolekcja
Pomiar wpuszczana 95 x 48 cm
Wykończenie Sahara
Szerokość 97 cm
Głębokość 50 cm
Głębokość wanny 20 cm

Cechy produktu

Franke MRG 611-L Maris 1-komorowy zlewozmywak do zabudowy 97x50 z odwracalnym ociekaczem - sahara
Franke Maris MRG 611-L wbudowany zlew 97 x 50 w kolorze fragranite - sahara

WYMIARY
Podstawa 60
Całkowita długość 970mm
Całkowita szerokość 500 mm
Długość miski 450 mm
Szerokość miski 425 mm
Głębokość miski 200 mm
Otwór wpuszczany 950x480 mm

CHARAKTERYSTYKA
Fragranit
Grupa spustowa
Syfon
Zdezynfekowane

AKCESORIA OPCJONALNE
Przeskok obrotowy
Roleta - 112.0080.355
Zestaw uniwersalny 1 Normalny — 112.0655.481
Zestaw uniwersalny 2 zwykły — 112.0655.482
Zestaw uniwersalny 3 Plus — 112.0655.483
Zestaw uniwersalny 4 Premium — 112.0655.488
Zestaw uniwersalny 5 Ultra — 112.0655.489

Seria Maris

Funkcjonalny i elegancki, dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej i rozwiązań.

Fragranit: piękno na całe życie
Fragranit to nie tylko jeden z najtwardszych materiałów teksturowanych na świecie, ale także jeden z najbardziej fascynujących. Nasz Fragranit ma delikatny połysk i ciepło w dotyku . Powierzchnia ma delikatną teksturę, ale nie jest porowata, co zapewnia wysoki standard higieny . Złożony w 80% z piasku kwarcowego i w 20% z bardzo twardej żywicy akrylowej, Franke's Fragranite to piękno na całe życie.
Gama kolorystyczna Fragranitu została zaprojektowana tak, aby uzupełniać każde wnętrze i podkreślać piękno każdej kuchni. Dzięki uwodzicielskim kolorom, które nigdy nie blakną i minimalnym cienkim krawędziom, Fragranite oferuje ponadczasową elegancję i płynną pracę.

Zbudowany, aby trwać i wolny od bakterii
Fragranit jest wykonany z kwarcu, jednego z najtwardszych materiałów znanych człowiekowi. Powierzchnia pozostaje niezmieniona przy temperaturach do 280°C. Ponadto Fragranit jest odporny na uderzenia i szok termiczny , a nawet noże nie rysują jego powierzchni! Maksymalna higiena jest gwarantowana dzięki innowacyjnej obróbce Sanitized® firmy Franke. Sanitized® ogranicza rozwój bakterii o 99%, zapewniając zdrowe gotowanie, które wspiera Twoje dobre samopoczucie.

Zalety
Trwały i przyjazny dla środowiska : niezwykle trwały i wykonany z jednego z najtwardszych materiałów teksturowanych na świecie, Fragranite jest odporny na plamy, zarysowania i wysokie temperatury do 280°C.
Higiena odporna na zarazki :
Fragranite jest traktowany środkiem Sanitized®. Zawarte w nim jony srebra ograniczają rozwój bakterii i drobnoustrojów o 99%, co przekłada się na lepszą higienę i łatwiejsze czyszczenie.
Ponadczasowe piękno : minimalistyczny
, ponadczasowy kolor, który nigdy nie blaknie, elegancja zlewozmywaka Fragranite będzie trwać wiecznie. Całkowicie nowy Black Matt został teraz dodany do 7 odcieni, które przywołują materialny efekt kamienia i ziemi, matowej czerni, która przywołuje czystość i nadaje decydujące refleksy całemu otaczającemu środowisku.

Proste czyszczenie bez chemii
Odpowiednio traktowany zlewozmywak Fragranite będzie służył przez całe życie . Wystarczy oczyścić powierzchnię nylonową szczoteczką z mydłem, wykonać okrężne ruchy, następnie dokładnie spłukać i wszystko wraca do normy.

Zrównoważony rozwój
Dbałość Franke o jakość procesów i produktów przekłada się na zrównoważone zarządzanie całym łańcuchem dostaw, zarówno z punktu widzenia środowiskowego, jak i społecznego, w celu dążenia do trwałego w czasie rozwoju. Zrównoważony rozwój to podstawowa wartość, którą Franke starannie i stale wdraża w różnych obszarach swojej działalności:
Produkty i usługi
Od projektu do produkcji, aż po etapy utylizacji, Franke preferuje procesy, które umożliwiają łatwe oddzielenie różnych składników produktu, aby zapewnić ich ewentualne ponowne wykorzystanie lub utylizację. W fazie produkcji preferowane są komponenty wykonane z materiałów nadających się do recyklingu.
Produkcja
Działania Franke pozwalają na ograniczenie wpływu procesów produkcyjnych na środowisko, bez nadmiernego obciążania kosztów. Wśród przyjętych środków: efektywne wykorzystanie energii, ograniczenie emisji CO2, zmniejszenie zużycia wody i utylizacja odpadów.

Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi klientów
Zadaj pytanie dotyczące tego produktu, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!

Dlaczego właśnie my?

Ty na pierwszym miejscu Obsługa klienta zawsze aktywna przed i po sprzedaży Nasza obsługa klienta składa się z zespołu profesjonalistów zawsze do Twojej dyspozycji. Łączymy wiedzę branżową z entuzjazmem

Słuchamy Twoich próśb i potrzeb
Informujemy, pomagając w wyborze
Zawsze kontaktujemy się z Tobą, nawet po dokonaniu zakupu
Pozytywne opinie 99% naszych klientów jest zadowolonych Zaufaj zadowoleniu naszych klientów dzięki ich opiniom. Świadomość, że można zaufać, jest z pewnością fundamentalną zaletą zakupu online
Prawo odstąpienia od umowy Niezadowolony? Następnie otrzymasz zwrot kosztów! Jeśli otrzymałeś zamówienie, ale wybrany produkt Cię nie satysfakcjonuje, możesz zażądać zwrotu towaru, informując o swoim zamiarze w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostawy.
Pakowanie i wysyłka idealne Otrzymasz e-mailem zdjęcie Twojego zamówienia spakowanego i gotowego do wysyłki Wszystkie produkty zawsze wyjeżdżają z naszej siedziby, gdzie są skrupulatnie sprawdzane i wzmacniane w opakowaniach.
Każda paczka przed przekazaniem kurierowi jest fotografowana, a zdjęcie wysyłane na Twój adres e-mail wraz z informacją o usłudze. Starannie wybieramy przewoźnika, któremu powierzamy dostawę, w oparciu o specyfikę pojedynczego zamówienia.

Dodatkowe opakowanie
Bezpieczna pieczęć
Paleta
Maksymalna ochrona
Pakowanie i wysyłka idealne Otrzymasz e-mailem zdjęcie Twojego zamówienia spakowanego i gotowego do wysyłki
Dodatkowe opakowanie
Bezpieczna pieczęć
Paleta
Maksymalna ochrona

Wszystkie produkty zawsze wyjeżdżają z naszej siedziby, gdzie są skrupulatnie sprawdzane i wzmacniane w opakowaniach.
Każda paczka przed przekazaniem kurierowi jest fotografowana, a zdjęcie wysyłane na Twój adres e-mail wraz z informacją o usłudze. Starannie wybieramy przewoźnika, któremu powierzamy dostawę, w oparciu o specyfikę pojedynczego zamówienia.
Do wysyłki Twoich zamówień wybieramy tylko kurierów o zerowej emisji, którzy są zorientowani na większy zrównoważony rozwój ekonomiczny, środowiskowy i społeczny.