Franke

Franke MRG 651 Maris 1 komora i 1/2 zlewozmywaka do zabudowy 97 x 50 z odwracalnym ociekaczem - biały

Oficjalny sprzedawca    
Franke wpuszczany zlew MRG 651 - biały

Wbudowany zlew Franke MRG 651 z wykończeniem z białego fragranitu jest wyposażony w 1 komorę i 1/2 o głębokości 200-130 mm oraz odwracalny ociekacz. Seria Maris jest funkcjonalna i elegancka, kompatybilna z nowym modułowym systemem akcesoriów ALL-IN, dobrze wyposażona i intuicyjna.

zł 2.551,98 - 40% zł 1.531,18
Ceny z vat
ilość
Trasporto Kurier standardowy + zł 154,27
Aby odkryć wszystkie opcje wysyłki i instalacji Kliknij tutaj
Lub
plus
Prawo odstąpienia od umowy
Zadowolony lub zwrócony: do 14 dni od daty dostawy na zwrot zakupu
plus
Bezpieczne płatności!
Visa - MasterCard - PayPal - Scalapay - Przelew bankowy
Call center
Czy masz pytania lub wątpliwości? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.Nie znalazłeś szukanego artykułu Franke ?
Napisz do nas Whatsapp Zadzwoń do nas
Call center
Czy masz pytania lub wątpliwości? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.Nie znalazłeś szukanego artykułu Franke ?
Napisz do nas Whatsapp Zadzwoń do nas

Karta techniczna

EAN 7612980432660
Model MRG 651
Model numeryczny 114.0153.911
linia Maris
Kategoria Zlew 1 i 1/2 komorowy
Typ Z odwracalną tacą ociekową
Typ oprawy Kolekcja
Pomiar wpuszczana 95 x 48 cm
Wykończenie Biały
Szerokość 97 cm
Głębokość 50 cm
Głębokość wanny 13 cm

20 cm

Cechy produktu

Franke MRG 651 Maris 1 komora i 1/2 zlewozmywaka do zabudowy 97 x 50 z odwracalnym ociekaczem - biały
Zlewozmywak Franke Maris MRG 651 wpuszczany 97 x 50 w kolorze fragranit - biały

WYMIARY
Podstawa 60 (80, jeśli terminal)
Długość całkowita 970mm
Całkowita szerokość 500 mm
Duża miska o długości 350 mm
Duża miska o szerokości 425 mm
Głębokość dużej miski 200 mm
Mała miska o długości 160 mm
Mała miska o szerokości 302 mm
Głębokość małej miski 130 mm
Otwór wpuszczany 950x480 mm

CHARAKTERYSTYKA
Fragranit
Grupa spustowa
Syfon
Zdezynfekowane

AKCESORIA OPCJONALNE
Przeskok obrotowy
Roleta - 112.0080.355
Perforowana taca ze stali nierdzewnej - 112.0057.214
Zestaw uniwersalny 1 Normalny — 112.0655.481
Zestaw uniwersalny 2 zwykły — 112.0655.482
Zestaw uniwersalny 3 Plus — 112.0655.483
Zestaw uniwersalny 4 Premium — 112.0655.488
Zestaw uniwersalny 5 Ultra — 112.0655.489

Seria Maris

Funkcjonalny i elegancki, dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej i rozwiązań.

Fragranit: piękno na całe życie
Fragranit to nie tylko jeden z najtwardszych materiałów teksturowanych na świecie, ale także jeden z najbardziej fascynujących. Nasz Fragranit ma delikatny połysk i ciepło w dotyku . Powierzchnia ma delikatną teksturę, ale nie jest porowata, co zapewnia wysoki standard higieny . Złożony w 80% z piasku kwarcowego i w 20% z bardzo twardej żywicy akrylowej, Franke's Fragranite to piękno na całe życie.
Gama kolorystyczna Fragranitu została zaprojektowana tak, aby uzupełniać każde wnętrze i podkreślać piękno każdej kuchni. Dzięki uwodzicielskim kolorom, które nigdy nie blakną i minimalnym cienkim krawędziom, Fragranite oferuje ponadczasową elegancję i płynną pracę.

Zbudowany, aby trwać i wolny od bakterii
Fragranit jest wykonany z kwarcu, jednego z najtwardszych materiałów znanych człowiekowi. Powierzchnia pozostaje niezmieniona w temperaturze do 280°C. Ponadto Fragranite jest odporny na uderzenia i szok termiczny , a nawet noże nie rysują jego powierzchni! Maksymalna higiena jest gwarantowana dzięki innowacyjnej obróbce Sanitized® firmy Franke. Sanitized® ogranicza rozwój bakterii o 99%, zapewniając zdrowe gotowanie, które wspiera Twoje dobre samopoczucie.

Zalety
Trwały i przyjazny dla środowiska : niezwykle trwały i wykonany z jednego z najtwardszych materiałów teksturowanych na świecie, Fragranite jest odporny na plamy, zarysowania i wysokie temperatury do 280°C.
Higiena odporna na zarazki :
Fragranite jest traktowany środkiem Sanitized®. Zawarte w nim jony srebra ograniczają rozwój bakterii i drobnoustrojów o 99%, co przekłada się na lepszą higienę i łatwiejsze czyszczenie.
Ponadczasowe piękno : minimalistyczny
, ponadczasowy kolor, który nigdy nie blaknie, elegancja zlewozmywaka Fragranite będzie trwać wiecznie. Zupełnie nowy Black Matt jest teraz dodany do 7 odcieni, które przywołują materialny efekt kamienia i ziemi, matowej czerni, która przywołuje czystość i nadaje decydujące refleksy całemu otaczającemu środowisku.

Proste czyszczenie bez chemii
Odpowiednio traktowany zlewozmywak Fragranite będzie służył przez całe życie . Wystarczy oczyścić powierzchnię nylonową szczoteczką z mydłem, wykonać okrężne ruchy, następnie dokładnie spłukać i wszystko wraca do normy.

Zrównoważony rozwój
Dbałość Franke o jakość procesów i produktów przekłada się na zrównoważone zarządzanie całym łańcuchem dostaw, zarówno z punktu widzenia środowiskowego, jak i społecznego, w celu dążenia do trwałego w czasie rozwoju. Zrównoważony rozwój to podstawowa wartość, którą Franke starannie i stale wdraża w różnych obszarach swojej działalności:
Produkty i usługi
Od projektowania, przez produkcję, aż po etapy utylizacji, Franke preferuje procesy, które umożliwiają łatwe oddzielenie różnych składników produktu, aby zapewnić ich ponowne wykorzystanie lub utylizację. W fazie produkcji preferowane są komponenty wykonane z materiałów nadających się do recyklingu.
Produkcja
Działania Franke pozwalają na ograniczenie wpływu procesów produkcyjnych na środowisko, bez nadmiernego obciążania kosztów. Wśród przyjętych środków: efektywne wykorzystanie energii, ograniczenie emisji CO2, zmniejszenie zużycia wody i utylizacja odpadów.

Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi klientów
Zadaj pytanie dotyczące tego produktu, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!

Dlaczego właśnie my?

Ty na pierwszym miejscu Obsługa klienta zawsze aktywna przed i po sprzedaży Nasza obsługa klienta składa się z zespołu profesjonalistów zawsze do Twojej dyspozycji. Łączymy wiedzę branżową z entuzjazmem

Słuchamy Twoich próśb i potrzeb
Informujemy, pomagając w wyborze
Zawsze kontaktujemy się z Tobą, nawet po dokonaniu zakupu
Pozytywne opinie 99% naszych klientów jest zadowolonych Zaufaj zadowoleniu naszych klientów dzięki ich opiniom. Świadomość, że można zaufać, jest z pewnością fundamentalną zaletą zakupu online
Prawo odstąpienia od umowy Niezadowolony? Następnie otrzymasz zwrot kosztów! Jeśli otrzymałeś zamówienie, ale wybrany produkt Cię nie satysfakcjonuje, możesz zażądać zwrotu towaru, informując o swoim zamiarze w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostawy.
Pakowanie i wysyłka idealne Otrzymasz e-mailem zdjęcie Twojego zamówienia spakowanego i gotowego do wysyłki Wszystkie produkty zawsze wyjeżdżają z naszej siedziby, gdzie są skrupulatnie sprawdzane i wzmacniane w opakowaniach.
Każda paczka przed przekazaniem kurierowi jest fotografowana, a zdjęcie wysyłane na Twój adres e-mail wraz z informacją o usłudze. Starannie wybieramy przewoźnika, któremu powierzamy dostawę, w oparciu o specyfikę pojedynczego zamówienia.

Dodatkowe opakowanie
Bezpieczna pieczęć
Paleta
Maksymalna ochrona
Pakowanie i wysyłka idealne Otrzymasz e-mailem zdjęcie Twojego zamówienia spakowanego i gotowego do wysyłki
Dodatkowe opakowanie
Bezpieczna pieczęć
Paleta
Maksymalna ochrona

Wszystkie produkty zawsze wyjeżdżają z naszej siedziby, gdzie są skrupulatnie sprawdzane i wzmacniane w opakowaniach.
Każda paczka przed przekazaniem kurierowi jest fotografowana, a zdjęcie wysyłane na Twój adres e-mail wraz z informacją o usłudze. Starannie wybieramy przewoźnika, któremu powierzamy dostawę, w oparciu o specyfikę pojedynczego zamówienia.
Do wysyłki Twoich zamówień wybieramy tylko kurierów o zerowej emisji, którzy są zorientowani na większy zrównoważony rozwój ekonomiczny, środowiskowy i społeczny.