Franke

Franke AMX 651 Armonia 1 komora i 1/2 zlewozmywaka do zabudowy 100 x 50 z prawym ociekaczem - stal nierdzewna satynowana

Oficjalny sprzedawca    
Wbudowany zlew Franke AMX 651 prawy kroplówka

Zlewozmywak Franke AMX 651 z linii Armonia z satynowym wykończeniem ze stali nierdzewnej jest wyposażony w 1 i 1/2 komory o głębokości 205-155 mm, wąską krawędź i prawy ociekacz. Zlew pełen akcesoriów i łatwy do czyszczenia.

Wysyłka przewidziana w ciągu: w poniedziałek 29 Lipiec
zł 2.025,84 - 40% zł 1.215,51
Ceny z vat
ilość
Trasporto Kurier standardowy + zł 153,17
Aby odkryć wszystkie opcje wysyłki i instalacji Kliknij tutaj
Lub
plus
Prawo odstąpienia od umowy
Zadowolony lub zwrócony: do 14 dni od daty dostawy na zwrot zakupu
plus
Bezpieczne płatności!
Visa - MasterCard - PayPal - Scalapay - Przelew bankowy
Call center
Czy masz pytania lub wątpliwości? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.Nie znalazłeś szukanego artykułu Franke ?
Napisz do nas Whatsapp Zadzwoń do nas
Call center
Czy masz pytania lub wątpliwości? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.Nie znalazłeś szukanego artykułu Franke ?
Napisz do nas Whatsapp Zadzwoń do nas

Karta techniczna

EAN 7612319068560
Model AMX 651
Model numeryczny 101.0022.379
linia Armonia
Kategoria Zlew 1 i 1/2 komorowy
Typ Z prawym ociekaczem
Typ oprawy Kolekcja
Pomiar wpuszczana 98 x 48 cm
Inne Lewa wanna
Wykończenie Stal nierdzewna satynowa
Szerokość 100 cm
Głębokość 50 cm
Głębokość wanny 16 cm

21 cm

Cechy produktu

Franke AMX 651 Armonia 1 komora i 1/2 zlewozmywaka do zabudowy 100 x 50 z prawym ociekaczem - stal nierdzewna satynowana
Wbudowany zlew Franke Armonia AMX 651 100 x 50 z prawym okapnikiem - satynowa stal nierdzewna

WYMIARY
Podstawa: 60 (80 jeśli terminal)
Długość całkowita: 1000 mm
Całkowita szerokość: 500 mm
Duża długość misy: 340 mm
Duża szerokość misy: 400 mm
Duża głębokość misy: 205 mm
Długość małej misy: 165 mm
Mała szerokość misy: 306 mm
Głębokość małej misy: 155 mm
Wbudowany otwór: 980x480 mm

FUNKCJE
Smukła krawędź
Stal AISI 304 18/10
Wstępnie zamocowane uszczelnienie
W komplecie z odpływem i syfonem
Zawiera system TIS

AKCESORIA OPCJONALNE
Deska do krojenia Hygenia 112.0047.761.01
Kosz ze stali nierdzewnej 112.0047.840
Drewniana deska do krojenia 112.0040.682
Deska do krojenia Hygenia 112.0047.833.01
Zestaw desek do krojenia Tris 112.0040.683.01
Taca perforowana ze stali nierdzewnej 112.0040.691
Biała blacha perforowana 112.0008.361
Taca perforowana ze stali nierdzewnej 112.0199.112
Taca ze stali nierdzewnej z deską do krojenia 112.0199.104
Uchwyt na kielich 112.0199.113
Drewniana deska do krojenia 112.0595.334
Radiator Franke TE50 (134.0500.617) lub TE75 (134.0500.618): ułatwia usuwanie mokrych odpadów

Harmonia
Dla kochających kuchnię zlew pełen akcesoriów i łatwy w utrzymaniu czystości.
Wstępnie zamocowane uszczelnienie : optymalny efekt estetyczny i maksymalna łatwość montażu.

Zlewozmywaki ze stali nierdzewnej
Funkcjonalność, design i łatwość czyszczenia. Prosty montaż pozwala zlewozmywakom Franke idealnie wkomponować się w powierzchnie i stworzyć praktyczne i wydajne miejsca pracy w kuchni.
Wbudowany / podwieszany : sposoby montażu wanien i zlewozmywaków na litych i laminowanych powierzchniach, łatwe w montażu i czyszczeniu. Obramowanie 1 mm w blacie kuchennym w przypadku montażu wpuszczanego lub zintegrowanego z blatem w przypadku wersji podblatowej.
AISI 304 18/10 : mocna i wytrzymała, stal Franke zachowuje funkcjonalność produktów przez długi czas. Jego szczególny, otaczający i komunikatywny blask definiuje kontekst życia, w którym jest umieszczony. Niezaprzeczalne właściwości techniczne sprawiają, że jest pożądany i doceniany przez profesjonalistów haute cuisine. Stal nierdzewna jest również materiałem niezwykle higienicznym, nadającym się do recyklingu i łatwym do czyszczenia. Dzięki szczególnemu stężeniu niklu i chromu stal AISI 304 odznacza się niezwykłą odpornością na ekstremalne temperatury. Nie boi się upływu czasu, wręcz przeciwnie, zyskuje na wdzięku i pięknie. Łatwy w utrzymaniu, dzięki kilku codziennym gestom przyjemność użytkowania zostaje zachowana z upływem czasu.

Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi klientów
Zadaj pytanie dotyczące tego produktu, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!

Dlaczego właśnie my?

Ty na pierwszym miejscu Obsługa klienta zawsze aktywna przed i po sprzedaży Nasza obsługa klienta składa się z zespołu profesjonalistów zawsze do Twojej dyspozycji. Łączymy wiedzę branżową z entuzjazmem

Słuchamy Twoich próśb i potrzeb
Informujemy, pomagając w wyborze
Zawsze kontaktujemy się z Tobą, nawet po dokonaniu zakupu
Pozytywne opinie 99% naszych klientów jest zadowolonych Zaufaj zadowoleniu naszych klientów dzięki ich opiniom. Świadomość, że można zaufać, jest z pewnością fundamentalną zaletą zakupu online
Prawo odstąpienia od umowy Niezadowolony? Następnie otrzymasz zwrot kosztów! Jeśli otrzymałeś zamówienie, ale wybrany produkt Cię nie satysfakcjonuje, możesz zażądać zwrotu towaru, informując o swoim zamiarze w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostawy.
Pakowanie i wysyłka idealne Otrzymasz e-mailem zdjęcie Twojego zamówienia spakowanego i gotowego do wysyłki Wszystkie produkty zawsze wyjeżdżają z naszej siedziby, gdzie są skrupulatnie sprawdzane i wzmacniane w opakowaniach.
Każda paczka przed przekazaniem kurierowi jest fotografowana, a zdjęcie wysyłane na Twój adres e-mail wraz z informacją o usłudze. Starannie wybieramy przewoźnika, któremu powierzamy dostawę, w oparciu o specyfikę pojedynczego zamówienia.

Dodatkowe opakowanie
Bezpieczna pieczęć
Paleta
Maksymalna ochrona
Pakowanie i wysyłka idealne Otrzymasz e-mailem zdjęcie Twojego zamówienia spakowanego i gotowego do wysyłki
Dodatkowe opakowanie
Bezpieczna pieczęć
Paleta
Maksymalna ochrona

Wszystkie produkty zawsze wyjeżdżają z naszej siedziby, gdzie są skrupulatnie sprawdzane i wzmacniane w opakowaniach.
Każda paczka przed przekazaniem kurierowi jest fotografowana, a zdjęcie wysyłane na Twój adres e-mail wraz z informacją o usłudze. Starannie wybieramy przewoźnika, któremu powierzamy dostawę, w oparciu o specyfikę pojedynczego zamówienia.
Do wysyłki Twoich zamówień wybieramy tylko kurierów o zerowej emisji, którzy są zorientowani na większy zrównoważony rozwój ekonomiczny, środowiskowy i społeczny.