Oficjalny sprzedawca         Made in Italy
AltaCorte - Kredens Clio 2 - Fronty z naturalnego dębu - Konstrukcja i blat z białego materiału - Pochylona podstawa wspornika z czarnego metalu - zestaw
Alta Corte

Alta Corte Madia CLIO 2
Ecoliving 3-drzwiowa komoda z materiału | lakierowane | drewno fornirowane na metalowej podstawie | przezroczysta pleksi

CLIO 2 firmy AltaCorte to 3-drzwiowy kredens o nowoczesnym designie, charakteryzujący się wystającą względem górnej kondygnacją konstrukcją oraz oryginalnym motywem graficznym wygrawerowanym na drewnianych drzwiach. W pełni konfigurowalny kredens można połączyć z 3 różnymi typami podstaw!

Konfigurowalny produktKonfigurowalny produkt
Zaczynając od: zł 9.849,25
Skonfiguruj swój produkt w zaledwie 5 krokach
Wykończenie z przodu
Kliknij jeden z poniższych przykładów, aby skonfigurować część Wykończenie z przodu produktu.
Lakierowane z otwartymi porami
 • Glina (Lakierowane z otwartymi porami, Argilla)
  Glina
 • Biały (Lakierowane z otwartymi porami, Bianco)
  Biały
 • Skórzany (Lakierowane z otwartymi porami, Cuoio)
  Skórzany
 • Grafit (Lakierowane z otwartymi porami, Grafite)
  Grafit
 • Strunowy (Lakierowane z otwartymi porami, Spago)
  Strunowy
 • Tuf (Lakierowane z otwartymi porami, Tufo)
  Tuf
 • Norki (Lakierowane z otwartymi porami, Visone)
  Norki
Dąb
 • Alaska (Dąb)
  Alaska
 • Kakao (Dąb, Cacao)
  Kakao
 • Węgiel (Dąb, Carbone)
  Węgiel
 • Szary (Dąb, Grigio)
  Szary
 • Naturalny (Dąb, Naturale)
  Naturalny
 • Zabytkowe (Dąb, Vintage)
  Zabytkowe
zł 14.274,29 - 31% zł 9.849,25 MTQuMjc0LDI5 NC40MjUsMDQ= MzE= OS44NDksMjU=
Ceny z vat
ilość
Trasporto Kurier standardowy + zł 107,13
Aby odkryć wszystkie opcje wysyłki i instalacji Kliknij tutaj
plus
Bezpieczne płatności!
Visa - MasterCard - PayPal - Scalapay - Przelew bankowy
Call center
Czy masz pytania lub wątpliwości? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.Nie znalazłeś szukanego artykułu Alta Corte ?
Napisz do nas Whatsapp Zadzwoń do nas

Cechy produktu

Alta Corte CLIO 2 Ecoliving 3-drzwiowa komoda z materiału | lakierowane | drewno fornirowane na metalowej podstawie | przezroczysta pleksi
Kredens Clio 2 firmy AltaCorte
Clio 2 marki Altacorte to 3-drzwiowy kredens o nowoczesnym designie, odpowiedni dla tych, którzy chcą nadać salonowi naturalny i harmonijny akcent : dzięki czystym liniom i ciepłemu kolorowi drewna ten kredens będzie w stanie aby zaszczepić wyrafinowaną atmosferę całej przestrzeni.

Trzeźwy w swojej objętości i rygorystyczny w kształcie kredens Clio 2 charakteryzuje się szczególnym wykonaniem drzwi, zdobionych starannym grawerowaniem na drewnie wielu krótkich, często ze sobą krzyżujących się odcinków , które prawie w całości pokrywają fronty kredensu (pozostawiając odkryte jedynie prawy dolny róg), nadające dopełnieniu mocną grafikę i oryginalność !

Solidny i starannie wykończony kredens Clio 2 ma lekkie wysunięcie boków i tyłu w stosunku do poziomu blatu , wizualnie przekształcając konstrukcję w ramę obejmującą całe uzupełnienie; Oprócz estetycznego punktu widzenia, detal ten jest również doceniany za swoją użyteczność, zapobiegającą przypadkowemu upadkowi przedmiotów umieszczonych na górze kredensu. Konstrukcja i blat kredensu mogą być wykonane z materiału , dostępnego w 8 odcieniach lub z drewna , dostępnego w 7 odcieniach lakierowanych z otwartymi porami, o neutralnych i silnie charakterystycznych tonacjach, lub w różnych wykończeniach dębu, o bardziej naturalnym temperamencie , zaprojektowany tak, aby zmaksymalizować wyjątkowość drewna, uwydatniając jego płomienie i sęki! Przy niewielkim uzupełnieniu możliwe jest również wykonanie kredensu z blatem laminamowym lub żelaznym , materiały dostępne w różnych aktualnych i modnych wykończeniach!

Wyposażony w 3 drzwi na zawiasach , które mogą być wykonane w różnych wykończeniach dębowych lub w lakierowanych wykończeniach z otwartymi porami , kredens jest wewnętrznie wyposażony w 3 solidne drewniane półki , które pozwolą Ci zoptymalizować przestrzeń i zorganizować ją zgodnie z Twoimi potrzebami.
W cenie kredensu wliczona jest również podstawa standardowa, na którą składa się para pochylonych metalowych wsporników o nowoczesnym designie i nawiązaniach przemysłowych; za niewielką dopłatą istnieje jednak możliwość połączenia kredensu z metalową podstawą „ramową” , o lekkim i minimalistycznym wyglądzie, lub z przeźroczystą podstawą z pleksi , idealną dla podkreślenia designu dopełnienia do maksimum. Wspornik pochyły i podstawa „ramy” są standardowo oferowane w wykończeniu czarnym lub lakierowanym mosiądzem, ale za niewielką dopłatą możliwe jest również wykonanie podstawy w jednym z 5 opcjonalnych wykończeń, a mianowicie corten, dekor, niebieski, brąz lub biały.

Środki:
dł. 1975 x wys. 842 x głęb. 500 mm (podstawa wys. 200 mm)

Właściwości techniczne:
Kredens z 3 drzwiami z podporą w kolorze czarnego forniru mdf w dębie 20/10 z obrzeżami dębowymi. Grawerowanie rzeźbiarskie. Szczotkowana powierzchnia.
- Drewniana skorupa (boki, pokrywa, spód, półki) z płyty stolarskiej jodłowej 12/10. Tył ze sklejki fornirowanej dębem 6/10. Boki zewnętrzne i szczotkowany blat.
- Teksturowany korpus (boki, pokrywa, spód, tył, półki) panele z matecznej melaminy obszyte krawędzią ABS. Wariant korpusu zewnętrznego w lakierze matowym. Kleje winylowe i wodne żywice mocznikowe zgodne z przepisami UNI-EEC.
- Blat z oksydowanej blachy stalowej z akrylowym wykończeniem.
- Blat z laminamu lub neolitu sp. 6 (kamionka porcelanowa).
- Podstawy ze stali malowanej proszkowo lub oksydowanej z wykończeniem akrylowym.
- Podstawa z przezroczystej, przezroczystej pleksi o gr. 15 mm.

Marka: Altacorte, włoscy twórcy!
Altacorte to jedna z najważniejszych firm produkujących meble rzemieślnicze Made in Italy: prawdziwa starożytna sztuka, której sekrety przekazywane są z ojca na syna.
Z natury kreatywni, pełni nowych pomysłów, mający siłę, by dać im życie. Marzyciele w duszy, AltaCorte tworzy nie tylko wysokiej jakości przedmioty wyposażenia, ale styl, w którym można rozpoznać siebie, świadka autentycznego „włoskiego”. Historia AltaCorte jest ściśle związana z drewnem, w którym dostrzega wartości autentyczności i autentyczności oraz szlachetnej i czystej duszy. Dlatego AltaCorte wybiera swoje esencje według nietypowych kryteriów, preferując drewno o charakterze, „żywe”, które ukazuje silną osobowość: „Szanujemy niedoskonałości i podkreślamy ich wyjątkowość, aby każdy kawałek był niepowtarzalnym, ekskluzywnym dziełem!”.


Notatka:
- Dąb Alaska i Kuba to dwa przezroczyste wykończenia akrylowe z niewielką zawartością bieli, które łagodzą utlenianie drewna. Różnica polega na użytym materiale: Alaska jest czystszym materiałem, z kilkoma sękami, podczas gdy Kuba to znacznie bardziej tkany materiał z czarnym wypełniaczem metalowym.
- Lite drewno ma szereg niedoskonałości, które opowiadają jego historię: żyłki, sęki, małe pęknięcia i różne odcienie chromatyczne nie są uważane za wady, ale cechy, które sprawiają, że każda kreacja jest wyjątkowa i niepowtarzalna; więcej informacji na temat właściwości litego drewna można znaleźć w karcie danych technicznych!
- Aby uzyskać więcej informacji o produkcie lub indywidualną wycenę, nie wahaj się z nami skontaktować!

Karta techniczna

Model CLIO 2
linia Ecoliving
Typ Z drzwiami
Przednie Drewno
Szerokość 198 cm
Konstrukcja Drewno

Lakierowane drewno

Materiał
Wysokość 84 cm
Głębokość 50 cm
Styl Nowoczesny

Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi klientów
Zadaj pytanie dotyczące tego produktu, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!

Dlaczego właśnie my?

Ty na pierwszym miejscu Obsługa klienta zawsze aktywna przed i po sprzedaży Nasza obsługa klienta składa się z zespołu profesjonalistów zawsze do Twojej dyspozycji. Łączymy wiedzę branżową z entuzjazmem

Słuchamy Twoich próśb i potrzeb
Informujemy, pomagając w wyborze
Zawsze kontaktujemy się z Tobą, nawet po dokonaniu zakupu
Pozytywne opinie 99% naszych klientów jest zadowolonych Zaufaj zadowoleniu naszych klientów dzięki ich opiniom. Świadomość, że można zaufać, jest z pewnością fundamentalną zaletą zakupu online
Pakowanie i wysyłka idealne Otrzymasz e-mailem zdjęcie Twojego zamówienia spakowanego i gotowego do wysyłki Wszystkie produkty zawsze wyjeżdżają z naszej siedziby, gdzie są skrupulatnie sprawdzane i wzmacniane w opakowaniach.
Każda paczka przed przekazaniem kurierowi jest fotografowana, a zdjęcie wysyłane na Twój adres e-mail wraz z informacją o usłudze. Starannie wybieramy przewoźnika, któremu powierzamy dostawę, w oparciu o specyfikę pojedynczego zamówienia.

Dodatkowe opakowanie
Bezpieczna pieczęć
Paleta
Maksymalna ochrona
Pakowanie i wysyłka idealne Otrzymasz e-mailem zdjęcie Twojego zamówienia spakowanego i gotowego do wysyłki
Dodatkowe opakowanie
Bezpieczna pieczęć
Paleta
Maksymalna ochrona

Wszystkie produkty zawsze wyjeżdżają z naszej siedziby, gdzie są skrupulatnie sprawdzane i wzmacniane w opakowaniach.
Każda paczka przed przekazaniem kurierowi jest fotografowana, a zdjęcie wysyłane na Twój adres e-mail wraz z informacją o usłudze. Starannie wybieramy przewoźnika, któremu powierzamy dostawę, w oparciu o specyfikę pojedynczego zamówienia.
Do wysyłki Twoich zamówień wybieramy tylko kurierów o zerowej emisji, którzy są zorientowani na większy zrównoważony rozwój ekonomiczny, środowiskowy i społeczny.