Profesjonalne schładzarki szokowe

Schładzarki szokowe: idealny sprzęt do najlepszego przechowywania żywności

Zakup schładzarki szokowej to najlepszy wybór do szybkiego chłodzenia i przechowywania żywności . Popularne głównie w profesjonalnych kuchniach , obecnie produkowane są również domowe schładzarki szokowe , doskonałe do przygotowania surowej ryby nawet w domu w mniej niż 24 godziny.
Jeśli zamrażarka zamraża żywność, użycie profesjonalnej schładzarki szokowej prowadzi do głębokiego mrożenia. Mrożony produkt nie zawiera kryształków lodu, natomiast mrożonka ma lód na swojej powierzchni, ponieważ czasy schładzania są dłuższe.
Zamrażanie za pomocą schładzarki szokowej pozwala zatem na utrzymanie nienaruszonych właściwości organoleptycznych żywności, zabijając bakterie, aby umożliwić spożycie surowej żywności . Potrawy zamrażają się bardzo szybko . Temperatura wewnątrz żywności jest podnoszona do -18 ° C, jeśli produkt jest surowy lub schłodzony, do -3 ° C, jeśli produkt został właśnie ugotowany.
Profesjonalne wielofunkcyjne schładzarki szokowe są również łatwo dostępne na rynku, z funkcjami powolnego gotowania , zakwaszania, trzymania, schładzania butelek, gotowego posiłku, szybkiego lub delikatnego zamrażania.
Jednym z wiodących produktów w tej kategorii jest schładzarka szokowa Freddy firmy Irinox, ale dostępne są również wersje Electrolux, Fulgor, Foster i Ilve i nie tylko!

1-45 z 45 produktów
1