Wszystkie produkty Ozzio

Ozzio

Ozzio narodził się z zaangażowania i przedsiębiorczych pomysłów Grupy Pozzoli, działającej w Brianzie od wczesnych lat sześćdziesiątych - gorącego okresu projektowania autorskiego - jako autorytatywnej rzeczywistości produkcyjnej zdolnej do wprowadzania innowacji w stylu życia i samej koncepcji „ życia ” poprzez oferta logicznych i funkcjonalnych produktów o doskonałej wydajności.

Ozzio proponuje się jako partner wykwalifikowanym włoskim detalistom, jednocześnie rozwijając znaczącą pozycję na rynkach międzynarodowych.

Poszukiwanie całkowitej jakości i ciągłe doskonalenie produktu jest celem, w którym identyfikuje się misja firmy, która stawia społeczeństwo i jego pragnienia w centrum projektów wnętrz Ozzio.
Oryginalna historia przypadku, w której firma zobowiązała się do produkowania dynamicznych produktów w celu optymalizacji i zwiększenia przestrzeni.

Konkretna odpowiedź na chroniczny brak przestrzeni, który często narzuca nam współczesne życie. Cała kolekcja dynamicznych i wydajnych produktów zajmujących niewiele miejsca , będących wynikiem licznych patentów, oryginalnych w wyrazie formalnym, zidentyfikowanych w marce.

+ Więcej informacji
1-48 z 131 produktów
Zamów według
Widok przez