Wszystkie produkty Foster

Foster
Elegancja, wydajność, niezawodność, zamiłowanie do sztuki i szacunek dla środowiska.
Są to cztery atuty, na które możesz liczyć przy zakupie urządzenia Foster.

Forma i substancja odnajdują wyjątkowość w kolekcji elementów zaprojektowanych tak, aby harmonizowały z Twoim stylem. Do każdego zlewu można znaleźć odpowiednie rozwiązanie kuchenne idealnie dopasowane do projektu, w materiale, zawsze ze stali nierdzewnej AISI 304 (18/10) oraz w wykończeniach.

Każdy detal, od okapu po piekarnik, podkreśla wieloletnie doświadczenie osób przyzwyczajonych do projektowania wspólnie z najbardziej znanymi europejskimi producentami kuchni. Wreszcie, "Badania", zdolność do śledzenia nowych dróg każdego dnia w celu poprawy funkcjonalności swoich produktów i podniesienia jakości życia w kuchni.

Celem Fostera jest również zagwarantowanie ciągłego rozwoju technicznego i technologicznego, aby oferować urządzenia codziennego użytku z absolutną wydajnością i niskim zużyciem energii.
Firma Foster była pierwszą firmą, która wprowadziła energooszczędne palniki, pozwalające uzyskać do 25% oszczędności gazu. Ponadto 100% urządzeń gospodarstwa domowego znajduje się w klasie A.
+ Więcej informacji
1-48 z 712 produktów
Zamów według
Widok przez