Wszystkie produkty Cm Lavelli

Cm Lavelli
CM produkuje umywalki od 1967 roku w historycznej siedzibie w prowincji Vicenza, do której dziś dodano drugą jednostkę produkcyjną, aby sprostać stale rosnącemu zaangażowaniu pod względem ilości i jakości asortymentu.

Partner, który zawsze był coraz bardziej niezawodny, dla najbardziej znanych i ważnych włoskich firm produkujących kuchnie, które zapewniają CM stałą kontrolę bardzo dużego udziału w rynku krajowym, podczas gdy rynki zagraniczne pochłaniają prawie połowę produkcji, poprzez producentów i dystrybutorzy o podobnym prestiżu na całym świecie.

Wydajność i bezwzględna wartość stali nierdzewnej AISI 304 18/10, w 100% włoskie wzornictwo i jakość wykonania: wielki sukces odlewów i blatów kuchennych produkowanych od ponad czterdziestu lat przez firmę CM Spa.
Zakres, wszechstronność, serwis, dbałość o środowisko i bezpieczeństwo tych, którzy korzystają z umywalki: czas i doświadczenie wzbogaciły know-how firmy CM, która reaguje z dokładnością i wydajnością na prośby partnerów, nawet tych najbardziej wymagających, i zmieniające się potrzeby rynku.

Dziedzictwo techniczne i przemysłowe, które doprowadziło firmę do czołówki tego sektora: świadczy o tym znaczny procent rynku i współpraca z większością głównych producentów kuchni.
Basicstyle i luxurystyle to dwie linie, które CM oferuje swoim klientom, z różnymi funkcjonalnymi i estetycznymi cechami, aby całkowicie pokryć
popyt komercyjny, zachowując jednocześnie najwyższy poziom w poszczególnych segmentach rynku.
+ Więcej informacji
1-48 z 736 produktów
Zamów według
Widok przez