Wszystkie produkty Bizzotto

Bizzotto

Misją Bizzotto jest tworzenie mebli, wyposażenia, dekoracji i akcesoriów, które są iskierką emocji .
Aby to osiągnąć, staramy się codziennie, poprzez skrupulatne opracowywanie produktów, które zaczyna się od zaangażowania wewnętrznego zespołu i wielu zewnętrznych współpracowników. Dbałość o uznanie wartości ich wkładu dla każdego partnera poprzez najlepsze warunki pracy i zrównoważonego rozwoju oraz autentyczny design, który jest znakiem ich własnego stylu .

Bizzotto jest jednym z pierwszych we Włoszech, którzy uwierzyli i rozpowszechnili smak mebli ogrodowych , mieszkali w ogrodzie , na tarasie, dbając o każdy szczegół, tak jak wnętrze domu. W ten sposób meble ogrodowe i akcesoria stają się ważną częścią asortymentu, wyróżniając ofertę Bizzotto jako wyjątkową w krajowej panoramie.
W 2000 roku Bizzotto przemyśla swoją tożsamość marki, a dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu wyczuwa potrzebę wykroczenia poza pojedyncze produkty w celu zdefiniowania szerszej koncepcji domu, która odzwierciedla filozofię i DNA firmy.
Konstrukcję asortymentu coraz bardziej kieruje zamiłowanie do designu, a autentycznie włoski styl inspiruje do badań i selekcji.
Wszystko to, nie zapominając o opłacalności obiecanej przez założyciela: piękny i oryginalny dom dla wszystkich !

+ Więcej informacji
1-48 z 512 produktów
Zamów według
Widok przez