Wszystkie produkty Berkel

Berkel
Mit narodził się w 1898 roku dzięki geniuszowi Wilhelma Andriana Van Berkela, który łącząc pasję i doświadczenie , mechanicznie odtwarza ruch ręki, którą kroi nożem. Genialna intuicja , wynalezienie krajalnicy, która wkrótce rozprzestrzeni się na cały świat. Już w latach 50. Berkel nie jest już tylko innowacyjnym producentem krajalnic, ale marka staje się prawdziwym symbolem statusu.


Po ponad 100 latach historii nazwa Berkel wciąż jest synonimem doskonałości , niezawodności , innowacyjności i trwałości . Zestaw wartości przekazywanych z dumą i dzielonych codziennie przez tych, którzy stają się częścią tego świata. Ponieważ Berkel to nie tylko marka, ale styl życia , pasja. To oddanie elegancji i jakości. Berkel to miłość do pięknych rzeczy , do wyjątkowych rzeczy.

Dążenie do perfekcji przekłada się na obsesyjną dbałość o szczegóły , co osiąga się tylko dzięki produkcji, która wciąż jest całkowicie rzemieślnicza . Precyzyjna technika mechaniczna poprawia jakość ciętego produktu i wtapia się w piękno i wyjątkową malowniczość krajalnic Berkel.

Berkel oznacza doskonałość dla wszystkich specjalistów w sektorze. Zaprojektowane, aby zapewnić maksymalną niezawodność i precyzję, profesjonaliści wykorzystują innowacyjne rozwiązania i najnowszą technologię . Szczegóły zaprojektowane specjalnie w celu osiągnięcia najwyższego poziomu bezpieczeństwa i minimalizacji odpadów. Doskonałość Berkel polega głównie na ochronie klientów.

Elegancja kształtów, harmonia ruchu, połysk ostrza i czerwony Berkel : to ikona designu . Temat fałszerstw, takich jak najsłynniejsze symbole luksusu, Berkel niesie ze sobą cały urok historii, wchodzi do domów i staje się marzeniem dla każdego dzisiaj. Projektanci i architekci chcą tego w kuchniach i salonach , niepowtarzalnym meblu , zanurzonym w ciepłym, tradycyjnym lub nieodpartym kontrastie vintage w nowoczesnym kontekście.

Obraz Berkel jest karmiony i przekształcany przez historię. Utrzymuje wartości, które uczyniły go wyjątkowym, powielając je na najnowocześniejszych rozwiązaniach, które spełniają nowe potrzeby wielbicieli. Wydajność , łatwość obsługi i czystość zwiększają się, ponieważ innowacja oznacza również zapewnienie prostoty i wydajności . Nowoczesne linie, kompaktowe wymiary i jasne kolory to innowacyjny projekt sygnowany przez Berkel.

Przeczytaj więcej
Katalog Berkel:
Przejdź do strony: 1
Znalezione produkty: 45
Produktów na stronie:
Zamów według:
Przejdź do strony: 1
Znalezione produkty: 45
Produktów na stronie:
Zamów według: