FlorentiaBed - Łóżko Virginia z zagłówkiem i podnóżkiem - wykończenie Grigio Polvere - kpl
Florentiabed

Florentiabed Łóżko VIRGINIA
Podwójne łóżko z zakurzonego szarego żelaza – opcjonalny podnóżek – opcjonalna podstawa łóżka

VIRGINIA marki FlorentiaBed to żelazne łóżko podwójne o ekskluzywnym i niepowtarzalnym designie, charakteryzujące się motywem wstążki zdobiącej zagłówek i podnóżek (opcjonalnie) dużymi splecionymi i symetrycznymi zwojami oraz delikatnymi elementami w kształcie perforowanego liścia klonu!

Konfigurowalny produktKonfigurowalny produkt
Zaczynając od: zł 4.054,73
Skonfiguruj swój produkt w zaledwie 3 krokach
Pomiar sieci
Wybierz element z następującego menu rozwijanego, aby skonfigurować część Pomiar sieci produktu.
zł 4.396,23 - 7,77% zł 4.054,73 NC4zOTYsMjM= MzQxLDQ5 Nyw3Nw== NC4wNTQsNzM=
Ceny z vat
ilość
Trasporto Kurier standardowy + zł 193,01
Aby odkryć wszystkie opcje wysyłki i instalacji Kliknij tutaj
plus
Bezpieczne płatności!
Visa - MasterCard - PayPal - Scalapay - Przelew bankowy
Call center
Czy masz pytania lub wątpliwości? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.Nie znalazłeś szukanego artykułu Florentiabed ?
Napisz do nas Whatsapp Zadzwoń do nas

Cechy produktu

Florentiabed VIRGINIA Podwójne łóżko z zakurzonego szarego żelaza – opcjonalny podnóżek – opcjonalna podstawa łóżka
Łóżko VIRGINIA firmy FlorentiaBed
VIRGINIA marki FlorentiaBed to żelazne łóżko podwójne o ekskluzywnym i absolutnie niepowtarzalnym designie , prawdziwe arcydzieło rzemiosła artystycznego, którego zadaniem jest przeciwstawienie się upływowi czasu i mody oraz zaszczepienie romantycznej i marzycielskiej atmosfery w każdej sypialni, niezależnie od stylu akcesoriów już obecny.

Uwodzicielskie i intrygujące
łóżko Virginia charakteryzuje się krętymi liniami, które zdobią zagłówek i podnóżek motywem wstążki rozwiniętej w duże, splecione i symetryczne zwoje , ozdobione delikatnymi elementami w kształcie perforowanego liścia klonu , szlachetnymi detalami z odniesieniami kwiatowymi, które odzwierciedlają doskonałość i mistrzostwo rzemiosła Made in Italy!

Konstrukcja łóżka Virginia dostępna jest wyłącznie w standardowym kolorze „dust grey” , mocnym wykończeniu zaprojektowanym tak, aby maksymalnie podkreślić urzekające i ekskluzywne kształty tego modelu oraz wyraźnie odróżnić go od ogólnego tła. Wyłącznie na zamówienie, po wyższej cenie, konstrukcja może być również wykonana z intrygującymi, niestandardowymi lub z efektem antycznym wykończeniami malarskimi, w określonych kolorach RAL lub z delikatnymi, ręcznie wykonanymi lakierami , eleganckimi i wyrafinowanymi wykończeniami, które mogą interpretować różne style życia i różne osobowości spośród tych, którzy wybrali je do swojej sypialni: skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub zamówić łóżko z opcjonalnym wykończeniem.

Łóżko Virginia dostępne jest wyłącznie w
rozmiarze podwójnym , o szerokości 160 cm i długości 190 lub 200 cm i można je kupić wyłącznie z zagłówkiem lub dopasowanym podnóżkiem; W obu wersjach łóżko wyposażone jest w składaną ramę łóżka oraz wsporniki do montażu podwieszanego dna łóżka , opartego na podłużnicach łóżka.

Łóżko można kupić z podstawą lub bez ; w wersji z podstawą z listew łóżko dostarczane jest z podstawą z listew Magnum , wyposażoną w wytrzymałą malowaną ramę żeliwną o przekroju 50 x 30 mm i narożnikiem zapobiegającym wypadkom, podwójne wzmocnienie wzdłużne, malowane żelazne nóżki i 14 płaskich listew bukowych 68 mm (powierzchnia łóżka wys. 35 cm).

Dostępne rozmiary:
Podwójne standardowe: do podstawy łóżka o wymiarach 160×190/200 cm

Wymiary całkowite (wymiary odnoszą się do łóżka dla podstawy 160x190 cm):
- tylko z zagłówkiem: dł. 176 cm | P 210 | Wys. 130cm
- z zagłówkiem i podnóżkiem L 176 cm | P 210 | Wys. 87/130 cm

Notatka:
- Komplet haczyków do dna łóżka, niezbędnych do zamontowania dna łóżka na poręczach łóżka, jest zawsze wliczony w cenę (nawet w wersji bez dna). Podpory muszą być umieszczone w odległości około 15 cm od końca każdego drzewca (lub blisko krzywizny w przypadku zakrzywionego drzewca). Wskazane jest umieszczenie podkładki filcowej pomiędzy podporą a samą siatką, aby uniknąć niepożądanych dźwięków i ruchów.
- Wszelkie różnice w kolorze wynikają z rzemiosła i dlatego nie należy ich uważać za wady, ale za zalety.
- NIE używaj do czyszczenia detergentów ani produktów chemicznych. NIE NALEŻY naklejać etykiet samoprzylepnych bezpośrednio na produkt.
- Aby uzyskać więcej informacji na temat produktu lub otrzymać spersonalizowaną wycenę, nie wahaj się z nami skontaktować.

Karta techniczna

Model VIRGINIA
Kategoria Żelazne/metalowe łóżko
Typ Małżeński
Konstrukcja Lakierowanego metalu
Funkcje Bez pojemnika
Styl Klasyczny

Nowoczesny

Shabby chic

Klasyczny
Pomiar sieci 160 x 190 cm

160 x 200 cm

Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi klientów
Zadaj pytanie dotyczące tego produktu, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!

Dlaczego właśnie my?

Ty na pierwszym miejscu Obsługa klienta zawsze aktywna przed i po sprzedaży Nasza obsługa klienta składa się z zespołu profesjonalistów zawsze do Twojej dyspozycji. Łączymy wiedzę branżową z entuzjazmem

Słuchamy Twoich próśb i potrzeb
Informujemy, pomagając w wyborze
Zawsze kontaktujemy się z Tobą, nawet po dokonaniu zakupu
Pozytywne opinie 99% naszych klientów jest zadowolonych Zaufaj zadowoleniu naszych klientów dzięki ich opiniom. Świadomość, że można zaufać, jest z pewnością fundamentalną zaletą zakupu online
Pakowanie i wysyłka idealne Otrzymasz e-mailem zdjęcie Twojego zamówienia spakowanego i gotowego do wysyłki Wszystkie produkty zawsze wyjeżdżają z naszej siedziby, gdzie są skrupulatnie sprawdzane i wzmacniane w opakowaniach.
Każda paczka przed przekazaniem kurierowi jest fotografowana, a zdjęcie wysyłane na Twój adres e-mail wraz z informacją o usłudze. Starannie wybieramy przewoźnika, któremu powierzamy dostawę, w oparciu o specyfikę pojedynczego zamówienia.

Dodatkowe opakowanie
Bezpieczna pieczęć
Paleta
Maksymalna ochrona
Pakowanie i wysyłka idealne Otrzymasz e-mailem zdjęcie Twojego zamówienia spakowanego i gotowego do wysyłki
Dodatkowe opakowanie
Bezpieczna pieczęć
Paleta
Maksymalna ochrona

Wszystkie produkty zawsze wyjeżdżają z naszej siedziby, gdzie są skrupulatnie sprawdzane i wzmacniane w opakowaniach.
Każda paczka przed przekazaniem kurierowi jest fotografowana, a zdjęcie wysyłane na Twój adres e-mail wraz z informacją o usłudze. Starannie wybieramy przewoźnika, któremu powierzamy dostawę, w oparciu o specyfikę pojedynczego zamówienia.
Do wysyłki Twoich zamówień wybieramy tylko kurierów o zerowej emisji, którzy są zorientowani na większy zrównoważony rozwój ekonomiczny, środowiskowy i społeczny.