FlorentiaBed - Łóżko SOSPIRO z zagłówkiem i podnóżkiem - wykończenie Graphite Black - komplet
Florentiabed

Florentiabed Łóżko SOSPIRO
Podwójne łóżko z grafitowo-czarnego żelaza – opcjonalny podnóżek – opcjonalna podstawa łóżka

SOSPIRO marki FlorentiaBed to żelazne łóżko podwójne o liniowym, czystym i wizualnie lekkim designie, charakteryzujące się motywem tkackim, z rombem pośrodku, który elegancko zdobi zagłówek i podnóżek (opcjonalnie). Łóżko można kupić z podstawą lub bez!

Konfigurowalny produktKonfigurowalny produkt
Zaczynając od: zł 2.025,39
Skonfiguruj swój produkt w zaledwie 3 krokach
Pomiar sieci
Wybierz element z następującego menu rozwijanego, aby skonfigurować część Pomiar sieci produktu.
zł 2.195,97 - 7,77% zł 2.025,39 Mi4xOTUsOTc= MTcwLDU3 Nyw3Nw== Mi4wMjUsMzk=
Ceny z vat
ilość
Trasporto Kurier standardowy + zł 193,01
Aby odkryć wszystkie opcje wysyłki i instalacji Kliknij tutaj
plus
Bezpieczne płatności!
Visa - MasterCard - PayPal - Scalapay - Przelew bankowy
Call center
Czy masz pytania lub wątpliwości? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.Nie znalazłeś szukanego artykułu Florentiabed ?
Napisz do nas Whatsapp Zadzwoń do nas

Cechy produktu

Florentiabed SOSPIRO Podwójne łóżko z grafitowo-czarnego żelaza – opcjonalny podnóżek – opcjonalna podstawa łóżka
Łóżko SOSPIRO marki FlorentiaBed
SOSPIRO marki FlorentiaBed to żelazne łóżko podwójne o niezbędnym i minimalistycznym designie, uzupełnione prostą elegancją , która doskonale ucieleśnia spotkanie przeszłości z teraźniejszością! Lekkie wizualnie i o niemal nieformalnym charakterze łóżko Sospiro wyróżnia się wyrafinowanym wzorem tkackim z rombem pośrodku , który elegancko zdobi zagłówek i podnóżek, tworząc harmonijne uzupełnienie , które z łatwością komponuje się z każdym stylem wyposażenia!

Rurowa żelazna konstrukcja jest standardowo oferowana w kolorze grafitowej czerni , co stanowi mocne i ponadczasowe wykończenie, które może maksymalnie podkreślić design tego modelu.   Wyłącznie na zamówienie, po wyższej cenie, łóżko może być również wykonane z intrygującymi, niestandardowymi lub z efektem antycznym wykończeniami malarskimi, w określonych kolorach z palety RAL lub z delikatnymi, ręcznie wykonanymi lakierami , eleganckimi i wyrafinowanymi wykończeniami, które potrafią zinterpretować różne style życia i różne osobowości spośród tych, którzy wybrali je do swojej sypialni: skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub zamówić łóżko z opcjonalnym wykończeniem.

Łóżko Sospiro dostępne jest wyłącznie w rozmiarze podwójnym , o szerokości 160 cm i długości 190 lub 200 cm i można je kupić wyłącznie z zagłówkiem lub skoordynowanym podnóżkiem. W obu wersjach łóżko wyposażone jest w składaną ramę łóżka oraz wsporniki do montażu podwieszanego dna łóżka , opartego na podłużnicach łóżka.

Łóżko można kupić z podstawą lub bez ; w wersji z podstawą z listew łóżko dostarczane jest z podstawą z listew Magnum , wyposażoną w wytrzymałą malowaną ramę żeliwną o przekroju 50 x 30 mm i narożnikiem zapobiegającym wypadkom, podwójne wzmocnienie wzdłużne, malowane żelazne nóżki i 14 płaskich listew bukowych 68 mm z obudowami z bardzo wytrzymałego materiału wsuwanymi w ramę (powierzchnia łóżka h 35 cm).

Dostępne rozmiary:
Podwójne standardowe:
do podstawy łóżka o wymiarach 160×190/200 cm

Wymiary całkowite (wymiary odnoszą się do łóżka dla podstawy 160x190 cm):
- tylko z zagłówkiem: dł. 166 cm | Gł. 202 cm | Wys. 128cm
- z zagłówkiem i podnóżkiem: dł. 166 cm | Gł. 208 cm | Wys. 88/128 cm

Notatka:
- Komplet haczyków do dna łóżka, niezbędnych do zamontowania dna łóżka na poręczach łóżka, jest zawsze wliczony w cenę (nawet w wersji bez dna). Podpory muszą być umieszczone w odległości około 15 cm od końca każdego drzewca (lub blisko krzywizny w przypadku zakrzywionego drzewca). Wskazane jest umieszczenie podkładki filcowej pomiędzy podporą a samą siatką, aby uniknąć niepożądanych dźwięków i ruchów.
- Wszelkie różnice w kolorze wynikają z rzemiosła i dlatego nie należy ich uważać za wady, ale za zalety.
- NIE używaj do czyszczenia detergentów ani produktów chemicznych. NIE NALEŻY naklejać etykiet samoprzylepnych bezpośrednio na produkt.
- Aby uzyskać więcej informacji na temat produktu lub otrzymać spersonalizowaną wycenę, nie wahaj się z nami skontaktować.

Karta techniczna

Model SOSPIRO
Kategoria Żelazne/metalowe łóżko
Typ Małżeński
Konstrukcja Lakierowanego metalu
Funkcje Bez pojemnika
Styl Klasyczny

Shabby chic

Klasyczny
Pomiar sieci 160 x 190 cm

160 x 200 cm

Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi klientów
Zadaj pytanie dotyczące tego produktu, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!

Dlaczego właśnie my?

Ty na pierwszym miejscu Obsługa klienta zawsze aktywna przed i po sprzedaży Nasza obsługa klienta składa się z zespołu profesjonalistów zawsze do Twojej dyspozycji. Łączymy wiedzę branżową z entuzjazmem

Słuchamy Twoich próśb i potrzeb
Informujemy, pomagając w wyborze
Zawsze kontaktujemy się z Tobą, nawet po dokonaniu zakupu
Pozytywne opinie 99% naszych klientów jest zadowolonych Zaufaj zadowoleniu naszych klientów dzięki ich opiniom. Świadomość, że można zaufać, jest z pewnością fundamentalną zaletą zakupu online
Pakowanie i wysyłka idealne Otrzymasz e-mailem zdjęcie Twojego zamówienia spakowanego i gotowego do wysyłki Wszystkie produkty zawsze wyjeżdżają z naszej siedziby, gdzie są skrupulatnie sprawdzane i wzmacniane w opakowaniach.
Każda paczka przed przekazaniem kurierowi jest fotografowana, a zdjęcie wysyłane na Twój adres e-mail wraz z informacją o usłudze. Starannie wybieramy przewoźnika, któremu powierzamy dostawę, w oparciu o specyfikę pojedynczego zamówienia.

Dodatkowe opakowanie
Bezpieczna pieczęć
Paleta
Maksymalna ochrona
Pakowanie i wysyłka idealne Otrzymasz e-mailem zdjęcie Twojego zamówienia spakowanego i gotowego do wysyłki
Dodatkowe opakowanie
Bezpieczna pieczęć
Paleta
Maksymalna ochrona

Wszystkie produkty zawsze wyjeżdżają z naszej siedziby, gdzie są skrupulatnie sprawdzane i wzmacniane w opakowaniach.
Każda paczka przed przekazaniem kurierowi jest fotografowana, a zdjęcie wysyłane na Twój adres e-mail wraz z informacją o usłudze. Starannie wybieramy przewoźnika, któremu powierzamy dostawę, w oparciu o specyfikę pojedynczego zamówienia.
Do wysyłki Twoich zamówień wybieramy tylko kurierów o zerowej emisji, którzy są zorientowani na większy zrównoważony rozwój ekonomiczny, środowiskowy i społeczny.